Jesteś tutaj: Blog / Visito.pl – wyselekcjonowane apartamenty do wynajęcia nad morzem

Visito.pl – wyselekcjonowane apartamenty do wynajęcia nad morzem

Czerwiec 4, 2021

Visito.pl to spółka zarządzająca wynajem apartamentów nad morzem. Firma pochodzi ze Świnoujścia i specjalizuje się w zarządzania apartamentami wakacyjnymi na wynajem w 3 miastach: Międzyzdrojach, Kołobrzegu i Świnoujściu.

To co wyróżnia firmę na tle innych to ścisła specjalizacja w kompleksowej obsłudze gości oraz właścicieli apartamentów na lokalnym, świetnie poznanym rynku. Dobro gości i ich obsługa na najwyższym poziomie jest mottem organizacji.

Visito.pl to przykład firmy, która może konkurować z dużymi sieciami, dzięki wysokiej klasy obsłudze i przywiązaniu do detali. Wszystkie apartamenty są prezentowane za pomocą spójnych, profesjonalnych sesji fotograficznych (również z drona), ceny wynajmu są idealnie dobrane do trendów rynkowych i założeń biznesowych.

Dla spółki wykonaliśmy projekt UX i UI Design serwisu internetowego, wdrażając przy użyciu CMS WordPress portal z  wyszukiwarką apartamentów, rozbudowanymi filtrami i przejrzystą prezentacją ponad 130 obiektów w ofercie. Obecnie dostępność apartamentów oraz ceny pobierane są z zewnętrznej aplikacji internetowej, należącej do Visito.pl, która w przyszłości również zostanie zmodernizowana. Przed firmą jeszcze wiele możliwości technicznych i marketingowych do wykorzystania, tak aby rozwijać i optymalizować wszelkie wskaźniki biznesowe. Portfolio nieruchomości pod zarządem visito.pl już dziś zapewnia ogromne zainteresowanie Klientów z Polski i Europy.

 

visito-case

Sprawdź ofertę: Apartamenty Świnoujście / Apartamenty Międzyzdroje / Apartament Kołobrzeg