Zobacz Wszystko
marketing

Marketing internetowy

Realizujemy kampanie Google ADS, promocje płatne w Social Media, pozycjonowanie, rozbudowę i obsługę serwisów internetowych.

Zamów wycenę

Rozwijamy firmy poprzez wdrażanie indywidualnych planów reklamowych, dopasowanych do wymagań rynku, budżetu oraz celu firmy

google ads

Reklamy Google ADS

Oferujemy indywidualne podejście, bazujące na analizie firmy, produktów oraz specyfiki danego rynku. Stawiamy na jakość a nie ilość obsługiwanych firm.

Świadczymy kompleksowe usługi kreowania lejka sprzedażowego z ruchu pozyskiwanego poprzez wyszukiwarkę Google oraz sieć reklamową. Prowadząc kampanię, ważne jest indywidualne podejście do oferty oraz otoczenia rynkowego. Testowanie różnych formatów, treści i ustawień kamapnii to jedyna droga do uzyskania jak najwyższego zwrotu z inwestycji.

Wykonujemy

 • Analiza oferty firmy
 • Analiza konkurencji
 • Konfiguracja konta reklamowego
 • Ustalenie koncepcji
 • Tworzenie grup odbiorców
 • Analiza reklam
 • Remarketing i reklama graficzna
 • Konfiguracja kampanii
 • Dobór słów kluczowych
 • Dobór słów wykluczających
 • Mierzenie konwersji
 • Przygotowywanie raportów i zaleceń
facebook

Reklamy Facebook

Oferujemy prowadzenie profilu firmowego, tworzenie wysokiej jakości contentu oraz promowanie postów, poprzez różne formy reklamowe na FB.

Atrakcyjny fanpage wspierany budżetem reklamowym Facebook Ads, w połączeniu z mierzeniem statystyk i analizą danych to gwarantowany sukces i zwrot z inwestycji w social media. Dotrzyj do dziesiątek tysięcy Klientów przy niskiej stawce za pojedynczego użytkownika.

instagram

Reklamy Instagram

Dynamicznie rozwijające się medium, pozwalające budować bezpośredni wizerunek firmy i łatwy kontakt z fanami. Relatywnie tania forma dotarcia do Klienta.

Najszybciej rosnąca liczba użytkowników Instagrama w Polsce to młodzi ludzie w wieku od 15 do 25 lat. Dla firm kierujących swoją ofertę do tej grupy docelowej, Instagram powinien stać się kluczowym elementem działań marketingowych. Oferujemy prowadzenie kont oraz konfigurację reklam płatnych.

seo

Pozycjonowanie

Oferujemy optymalizację SEO stron internetowych, rozbudowę contentu, anlizę profilu linkowania oraz wszelkich innych parametrów SEO.

Obecnie pozycjonowanie stron internetowych to organiczna praca nad rozbudową jakości strony internetowej, jej treści, szybkości oraz struktury. Dodatkowo zwiększenie autorytetu strony poprzez pozyskanie branżowych, mocnych linków, marketing szeptany i analizę konkurencji zapewni wzrost pozycji w Google.

Rozpocznij działania, zwiększ zasięgi oraz uzyskaj nowe leady, które przełożą się na zwiększenie Twojego przychodu

Obsługiwane branże

Nasi Klienci

Błyskawicznie docieraj do nowych Klientów

Wdrożenie płatnych reklam w Google i Facebook/Instagram gwarantuje natychmiastowe dotarcie do konsumentów zainteresowanych Twoją ofertą. Odpowiednia segmentacja oraz analiza pozwala wdrożyć model, który napędza przychody firmy poprzez pewny zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.

Zapytaj o ofertę