Zobacz Wszystko

Marketing internetowy

Realizujemy kampanie Google ADS, promocje płatne w Social Media, pozycjonowanie, rozbudowę i obsługę serwisów internetowych.

Przykładowe Wyniki

Rozwijamy firmy poprzez wdrażanie indywidualnych planów reklamowych, dopasowanych do wymagań rynku, budżetu oraz celu firmy

google ads

Reklamy Google ADS

Oferujemy indywidualne podejście, bazujące na analizie firmy, produktów oraz specyfiki danego rynku. Stawiamy na jakość a nie ilość obsługiwanych firm.

Świadczymy kompleksowe usługi kreowania lejka sprzedażowego z ruchu pozyskiwanego poprzez wyszukiwarkę Google oraz sieć reklamową. Prowadząc kampanię, ważne jest indywidualne podejście do oferty oraz otoczenia rynkowego. Testowanie różnych formatów, treści i ustawień kampanii to jedyna droga do uzyskania jak najwyższego zwrotu z inwestycji.

Certyfikowany Partner Google.

Wykonujemy

 • Analiza oferty firmy
 • Analiza konkurencji
 • Konfiguracja konta reklamowego
 • Ustalenie koncepcji
 • Tworzenie grup odbiorców
 • Analiza reklam
 • Remarketing i reklama graficzna
 • Konfiguracja kampanii Google ADS
 • Dobór słów kluczowych
 • Dobór słów wykluczających
 • Mierzenie konwersji
 • Przygotowywanie raportów i zaleceń
facebook

Reklamy Facebook

Oferujemy prowadzenie profilu firmowego, tworzenie wysokiej jakości contentu oraz promowanie postów poprzez różne formy reklamowe na FB.

Atrakcyjny fanpage wspierany budżetem reklamowym Facebook Ads, w połączeniu z mierzeniem statystyk i analizą danych to gwarantowany sukces i zwrot z inwestycji w social media. Dotrzyj do dziesiątek tysięcy Klientów przy niskiej stawce za pojedynczego użytkownika.

instagram

Reklamy Instagram

Dynamicznie rozwijające się medium, pozwalające budować bezpośredni wizerunek firmy i łatwy kontakt z fanami. Relatywnie tania forma dotarcia do Klienta.

Najszybciej rosnąca liczba użytkowników Instagrama w Polsce to młodzi ludzie w wieku od 15 do 25 lat. Dla firm kierujących swoją ofertę do tej grupy docelowej, Instagram powinien stać się kluczowym elementem działań marketingowych. Oferujemy prowadzenie kont oraz konfigurację reklam płatnych.

seo

Pozycjonowanie stron

Oferujemy optymalizację SEO stron internetowych, rozbudowę contentu, anlizę profilu linkowania oraz wszelkich innych parametrów SEO.

Obecnie pozycjonowanie stron internetowych to organiczna praca nad rozbudową jakości strony internetowej, jej treści, szybkości oraz struktury. Dodatkowo zwiększenie autorytetu strony poprzez pozyskanie branżowych, mocnych linków, marketing szeptany i analizę konkurencji zapewni wzrost pozycji w Google.

Rozpocznij działania, zwiększ zasięgi oraz uzyskaj nowe leady, które przełożą się na zwiększenie Twojego przychodu

Obsługiwane branże

Nasi Klienci


“Rozwój nie pojawia się sam. Jeśli nie wykonujemy żadnej akcji, nie możemy liczyć na reakcję. Generowanie ruchu i zwiększona widoczności oferty pozwala pozyskać Klientów i niezbędną wiedzę, co poprawić i zmienić, tak aby stać się najbardziej konkurencyjnym na rynku.”

Krzysztof Gawryś / Co-Founder G2 TEAM

HS DOM

Nieruchomości / Rumia

HS DOM to rodzinna spółka deweloperska działająca na rynku Trójmiasta. Obecnie najważniejszą inwestycją dewelopera jest kompleks Novum Rumia, składający się z 22 budynków i łącznie 440 mieszkań.

Współpracę z HS DOM rozpoczęliśmy od wdrożenia nowoczesnej strony internetowej oraz opracowania wizualizacji 3D. Następnie wdrożyliśmy strategię marketingową opartą na Google ADS, Facebook, SEO, content marketingu oraz odpowiednim pozycjonowaniu oferty w portalach OTO-DOM i OLX.

140
Sprzedanych mieszkań do końca 2021 roku
183 477
Zasięg osób na portalu facebook w 2021 r.
54 330
Unikalnych osób na stronie w 2021 r.

Mikado

Restauracja / Kołobrzeg

Restauracja Mikado w Kołobrzegu, przeszła gruntowną przemianę. Przeprojektowano wnętrza oraz zbudowano piękny, nowy taras widokowy. Zmianie uległo również menu.

Zaprojektowaliśmy nowe logo oraz rozpoczęliśmy działania, zwiększające zasięg i widoczność restauracji wśród turystów i mieszkańców w Kołobrzegu oraz osób planujących podróż nad morze. Lokal zyskał nową jakość dań i obsługi Klienta, a dopełnieniem tych przemian jest bliska komunikacja z gośćmi w Social Media.

150 000
Odbiorców reklam miesięcznie na facebook
6500
UU miesięcznie na stronie
Top 3
Na kluczowe frazy w Google

Bursztynowa 17

Apartamenty / Niechorze

Wzrost ruchu rok do roku w okresie 22 kwiecień – 21 maj o 1024 % (z 550 do 6184 osób) przy wsparciu Facebook ADS, Google ADS i Instagram. Liczba odbiorców postów na FB w tym okresie: 138 000 osób. Obiekt osiągnął pełne obłożenie sezonu 2021 jeszcze w maju. Ilość rezerwacji również w terminie wrześniowym jest na dużo większym poziomie.

Koszta poniesione przez Klienta wyniosły kilka tysięcy złotych, które bardzo szybko zwróciły się min. poprzez oszczędności na prowizjach z portali bookingowych.

+ 1024 %
Użytkowników
rok do roku
139 000
Użytkowników na FB
w maju 2021 roku
95 %
Obłożenia sezonu
osiągnięte już w maju

Młyńska 10

Deweloper / Kołobrzeg

429 050 wyświetleń reklam na Facebook w 2 miesiące. 59 940 unikalnych użytkowników na stronie w 2020 roku. 120 sprzedanych apartamentów.

30 000 kliknięć z reklam w kampanii Google ADS. Wdrożenie reklamy słownej, graficznej w sieci wyszukiwania oraz remarketingu. Konfiguracja CRM Pipedrive i wdrożenie lejka sprzedażowego, umożliwiającego szybkie kwalifikowanie leadów i komunikację biura sprzedaży z zainteresowanymi Klientami.

120
Sprzedany
apartamentów
151 015
Odbiorców pierwszego
wpisu na Facebook
5000
Średnio UU na stronie
miesięcznie

Winter Holztechnik

Producent maszyn / Niemcy, Poznań

O 1000 % większy ruch zestawiająć najbardziej skrajne okresy czasowe. Przy użyciu Google ADS firma osiągnęła diametralnie wyższą widoczność produktów w Internecie, zdystansowała się od Allegro, jako głównej formy promocji i dotarała do dziesiątek tysięcy Klientów, szukających ściśle określonych produktów.

Użyliśmy kampanii w sieci wyszukiwania, remarketingu oraz reklamy produktowej Product Listing Ads.

+ 254 %
Użytkowników r/r
01.2019 a 01.2021 r.
66 400
Kliknięć w Google ADS w
trakcie roku
0,34 zł
Stawka za kliknięcie w
kategorii Google PLA

Nad Parsętą

Hotel / Kołobrzeg

Hotel Nad Parsętą w Kołobrzegu to obiekt o ugruntowanej renomie. Atrakcyjna lokalizacja, szeroka oferta zabiegowa, restauracja oraz zmodernizowane pokoje, ofertowane są w bardzo atrakcyjnej cenie. Hotel posiada grono wiernych Klientów.

Obawy związane z sytuacją spowodowaną COV-19, skłoniły zespół do uruchomienia kampanii Google ADS i Facebook / Instagram, tak aby mieć pewność maksymalnego wykorzystania potencjału obiektu. Sezon w 2020 roku należał do udanych, mimo sporych obaw.

+ 449,04 %
Użytkowników r/r
05.2019 a 05.2020 r.
121 900
Zasięg użytkowników
na facebook w 05.2020 r.
2000
Kliknięć w reklamy
Google ADS w 05.2020 r.

Silamar

Deweloper / Niechorze, Poznań

Silamar Niechorze to kameralna inwestycja oferująca 48 apartamentów inwestycyjnych na sprzedaż. Inwestycja promowana jest za pomocą branżowych portali oraz kampanii Google ADS.

Oba kanały pozwoliły sprzedać 40 apartamentów w okresie około 7 miesięcy, przypadających na ponowny lockdown gospodarki oraz zimę. Przy tego typu, nowej inwestycji Google ADS, to jedyna z najważniejszych form ściągnięcia odbiorców na stronę internetową.

48
Sprzedanych
apartamentów
42 000
gości na stronie
w 8 miesięcy
85 %
Sprzedanych ap.
przez 7 miesięcy

Słoneczne Wzgórze

Deweloper / Kołobrzeg

Ponad 40 mln zł przychodu przy wsparciu Facebook i Google Ads. Sprzedanie ponad 80 domów w Kołobrzegu w ramach osiedla domów szeregowych. Stale prowadzimy działania związane z kampanią Google ADS oraz Social Media Marketingiem.

Wiele razy sprzedaż następowała dokładnie po uruchomieniu reklamy sprzedażowej dla konkretnego domu czy etapu inwestycji. Udało się pozyskać Klientów z całej Polski oraz wracających ekspatów.

do 8000
Użytkowników
miesięcznie na stronie
78 888
Odbiorców na FB w
marcu 2021 roku
80
Sprzedanych domów o
wartości 40 mln PLN

Jaso24

HR Opieka seniorów / Grzybowo

Jaso24 od wielu lat działa na rynku opieki seniorów w krajach niemieckojęzycznych. Firma zatrudnia pracowników na warunkach niemieckich, dba o najwyższą jakość miejsca pracy oraz przejrzyste warunki.

Na rynku działa wiele różnych firm, stosujących agresywny marketing, dlatego pozyskanie pracownika, również przez złe doświadczenia w innych firmach jest dość trudne. Dzięki kampanii Google ADS, Jaso24 stale pozyskuje nowe zgłoszenia o pracę.

+ 650 %
Użytkowników
rok do roku
0,57 zł
Stawka kliknięcia
w sieci reklamowej
120
Wysokiej jakości leadów
miesięcznie

Katamarany Zatoka

Deweloper / Puck

Katamarany Zatoka to 1 inwestycja realizowana przez spółkę Kowo Udvikling. 2 budynki, oferujące łącznie 56 apartamentów, wraz z prywatnym zejściem do linii brzegowej Zatoki Puckiej. Inwestycja zrealizowana przy użyciu najwyższej jakości materiałów, musiała ściągnąć do Pucka specyficzną, wymagającą grupę odbiorców.

Prowadziliśmy z sukcesem kampanię Google ADS oraz działania SEO. Wynikiem współpracy było sprzedanie wszystkich apartamentów, przy zachowaniu zakładanej marży. Z KOWO realizujemy kolejną inwestycję deweloperską w Pucku.

56
Sprzedanych
apartamentów
32 200
Kliknięć w Google ADS
w 2019 roku
100 %
Sprzedanej
inwestycji

Petrohouse

Usługi remontowe / Szczecin

Petrohouse to firma oferująca usługi remontoto-budowlane oraz wykończenie i aranżację wnętrz dla wymagających Klientów. Nasza współpraca to klasyczny przykład, że również mała firma, może odnieść duże korzyści za pomocą reklamy płatnej w Internecie.

Dla Petrohouse uruchomiliśmy profil na portalu facebook i instagram oraz prostą stronę internetową
i wizytówkę Google Maps. Dodanie kilku postów i ich promocja w obszarze Szczecina, dała bardzo szybki rezultat i zapełnienie kalednarza prac na kolejne miesiące.

54 463
Wyświetleń relizacji
firmy za 400 zł
82 817
Wyświetleń postu
za 614,32 zł
3
Miesiące do przodu prac
w kalendarzu firmy

Błyskawicznie docieraj do nowych Klientów

Wdrożenie płatnych reklam w Google AdWords (ADS) i Facebook / Instagram gwarantuje natychmiastowe dotarcie do konsumentów zainteresowanych Twoją ofertą. Odpowiednia segmentacja oraz analiza pozwala wdrożyć model, który napędza przychody firmy poprzez pewny zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Kampanię można zacząć już od 1000 zł miesięcznie, warto sprawdzić jakie korzyści przynosi marketing w Internecie. Podejmij współpracę z agencją posiadającą status: Certyfikowany Partner Google. Biuro: Poznań, Szczecin, Berlin, a już wkrótce Warszawa, Wrocław, Kraków i Gdynia.

Zapytaj o ofertę