Zobacz Wszystko

Bring Your Passion

to our Team

Kogo szukamy?

Szukamy profesjonalistów lubiących swoją pracę, stawiających na rozwój oraz wysoką etykę zawodową. Szukamy ludzi otwartych na wyzwania, które codziennie stawiają przed nami nasi Klienci oraz otoczenie biznesowe. Zdolnych, ambitnych, którzy chcą się rozwijać i tworzyć coraz lepsze projekty. Jeśli jesteś programistą, web designerem, copywriterem, specjalistą seo/sem, który chciałby wesprzeć nasz zespół, napisz do nas. Chętnie współpracujemy z firmami oraz freelancerami. Praca zdalna nie stanowi dla nas problemu. Liczysz się Ty, Twoje umiejętności oraz podejście do pracy.

Full Stack Web Developer
B2B / Poznań
O nas

G2 TEAM & Alphta Digital Lab to firma skupiająca w sobie cechy software house, studia projektowego oraz agencji marketingowej. Łączymy szereg kompetencji, aby opracowywać dla naszych partnerów inspirujące projekty: strony internetowe, sklepy internetowe, portale, aplikacje mobilne i webowe, strategie e-marketingowe, efektywny branding.Pracujemy z zagranicznymi oraz polskimi Klientami nad ciekawymi, zróżnicowanymi projektami. Jesteśmy młodym zespołem z dużym zapałem. W naszym portfolio znajduje się już kilkaset wykonanych projektów. Pracujemy nad rzeczywistymi projektami.

Miejsce pracy:

Nowoczesny biurowiec w Poznaniu. Przestronne i ciche miejsce do pracy w kameralnej atmosferze. Szanujemy potrzebę skupienia i posiadania własnej przestrzeni. Odnajdujemy się również bardzo dobrze w pracy zdalnej.

Opis stanowiska pracy:
  • Wdrażanie front-endu (HTML/CSS/JavaScript) stron internetowych i aplikacji biznesowych
  • Konwersja projektów graficznych wykonanych w Adobe XD / Sketch na nowoczesny front-end
  • Wdrażanie back-endu w oparciu o PHP (WordPress)
  • Tworzenie koncepcji technicznych we współpracy z zespołem
  • Nadzór, aktualizacja i rozwijanie stron internetowych naszych klientów
  • Optymalizacja SEO według wytycznych dostarczanych przez analityków
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, przynajmniej podstawy JavaScript oraz zagadnień związanych z tworzeniem front-endu aplikacji webowych
  • Dobra znajomość PHP
  • Podstawowa znajomość GIT
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych stron internetowych (przynajmniej 1 rok doświadczenia w tworzeniu projektów komercyjnych)
  • Dokładność i wysoka etyka zawodowa
Mile widziane:
  • Ambicja i chęć rozwoju
  • Miłe usposobienie i nastawienie na współpracę
  • Umiejętność szukania rozwiązań
  • Odpowiedzialne podejście do zadań oraz Klientów
  • Znajomość lub chęć nauki innych popularnych CMS: Drupal, PrestaShop oraz nowoczesnego front-endu opartego na Angular
  • Portfolio oraz referencje
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: od 7500 zł netto B2B
  • Dofinansowane obiady w biurze
  • Elastyczne godziny pracy oraz praca zdalna
  • Możliwość pracy w biurze w Berlinie, spotkania, wyjazdy i rozwój firmy na rynku Niemieckim
  • Różnorodne projekty, pozwalające zdobyć doświadczenie w różnych branżach

Serdecznie zapraszamy 🙂

Zapytaj o ofertę