Zobacz Wszystko

Bring Your Passion

to our Team

Kogo szukamy?

Szukamy profesjonalistów lubiących swoją pracę, stawiających na rozwój oraz wysoką etykę zawodową. Szukamy ludzi otwartych na wyzwania, które codziennie stawiają przed nami nasi Klienci oraz otoczenie biznesowe. Zdolnych, ambitnych, którzy chcą się rozwijać i tworzyć coraz lepsze projekty. Jeśli jesteś programistą, web designerem, copywriterem, specjalistą seo/sem, który chciałby wesprzeć nasz zespół, napisz do nas. Chętnie współpracujemy z firmami oraz freelancerami. Praca zdalna nie stanowi dla nas problemu. Liczysz się Ty, Twoje umiejętności oraz podejście do pracy.

Creative Copywriter
B2B / Szczecin

Stanowisko:

Creative Copywriter (Regular)

Miejsce pracy:

Szczecin, kompleks biurowy Pazim – 19 piętro z ładnym widokiem. Obiad za 5 zł w restauracji Hotelu Radisson.

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowywanie opisów firm, usług, produktów w różnych branżach
  • Przygotowywanie artykułów wymagających analizy materiału
  • Przygotowywanie wpisów na blogach
  • Przygotowywanie treści na potrzeby social media
  • Dobór zdjęć do wpisów
  • Współpraca z projektantami oraz programistami
  • Podstawowa obsługa platformy WordPress (przeszkolimy)
  • Podstawowa obsługa oprogramowania Adobe Photoshop (przeszkolimy)
  • Planowanie działań, harmonogramy, strategie

Tematyka: szerokie spektrum tematów: nieruchomości, hotelarstwo, marketing, transport, opieka zdrowotna oraz inne. Wymagana zdolność do adaptacji w różnych branżach i grupach odbiorców.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – wyższe (dziennikarstwo, polonistyka, marketing) – oraz mile widziane wykształcenie ekonomiczne lub zainteresowania związane z gospodarką, marketingiem, reklamą
  • kreatywność oraz lekkie pióro
  • znajomość zasad interpunkcji
  • zainteresowania związane z branżą marketingową, social media, internetem
  • referencje, portfolio
  • umiejętność dostosowania się do różnej tematyki zleceń
  • bycie na bieżąco z wydarzeniami gospodarczymi, czytanie portali informacyjnych typu rp.pl, Puls Biznesu, Bankier.
  • dokładność, wysoka etyka pracy oraz uczciwość
  • nastawienie na sukces oraz rozwój

Mile widziane:

  • komunikatywny język angielski
  • obsługa Adobe Photoshop
  • doświadczenie w e-marketingu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na start: 3750 zł netto B2B – full time
  • pracę w ciekawych projektach
  • możliwość poznania tajników branży seo & sem, tworzenia kampanii reklamowych w Google AdWords, Facebook
  • młody zespół, brak sformalizowania, swobodna atmosfera
Senior Web Designer - UX/UI
B2B / Poznań lub Szczecin

Informacje wkrótce

Full Stack Web Developer
B2B / Poznań

Chciałbyś odgrywać kluczową rolę w zespole składającym się z programistów, grafików i analityków biznesowych oraz pracować dla firmy w której praca programisty cieszy się wielkim uznaniem? Chciałbyś samodzielnie wdrażać warstwę frontend aplikacji webowych w zróżnicowanych projektach i korzystać z najnowszych trendów technologicznych?

Nasze firmy:

www.g2team.pl
www.alphta.de

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ofertę!

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

– Wdrażanie frontendu (HTML/CSS/JavaScript) stron internetowych i aplikacji biznesowych
– Wdrażanie back-endu w oparciu o PHP/YII
– Tworzenie koncepcji technicznych we współpracy z kierownikiem projektu
– Nadzór, aktualizacja i rozwijanie stron internetowych naszych klientów

Wymagania stawiane kandydatom

– Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz zagadnień związanych z tworzeniem frontendu aplikacji webowych
– Znajomość PHP
– Podstawowa znajomość GIT
– Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych stron internetowych
– Dokładność w wykonywaniu obowiązków, czytanie ze zrozumieniem specyfikacji projektów
– Znajomość CMS WordPress

Mile widziane

– Znajomość Node.js
– Znajomość frameworka JavaScript (Backbone.js, Angular.js, React)

Nasza oferta

Oferujemy:

Wynagrodzenie netto w przedziale 6500 zł – 7000 zł netto
Szybki rozwój personalny
Pracę w ciekawych projektach
Otwartą atmosferę
Jasne ścieżki awansu

Zapraszamy ambitne osoby, szukamy osób chcących pracować przy zleceniach na poziomie Awwwards.

Zapytaj o ofertę