Zobacz Wszystko

Opinie naszych klientów

Alicja Koss

Alicja Koss

KOWO Udvikling & GS Seacon ApS / CEO

Współpracujemy z G2 TEAM już od ponad 6 lat. Firma wykonała dla nas kilka stron internetowych: dla branży rozwoju infrastruktury oraz deweloperskiej. G2 TEAM prowadziło również kampanie Google ADS dla inwestycji deweloperskich, które pozytywnie wpłynęły na sprzedaż, będąc jednocześnie zgodne z zakładanym budżetem i planem sprzedaży. Polecamy.

Dawid Mrozowski

Dawid Mrozowski

Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji / Mota-Engil Real Estate Management

G2 TEAM zrealizowało dla nas strony dwóch warszawskich inwestycji mieszkaniowych. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, a finalny produkt wygląda nowocześnie i działa beż żadnych problemów. Polecam tę firmę do stworzenia strony internetowej, która będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Julia Klein

Julia Klein

Architekt, Klein Interiors

Firma wykonała dla mnie stronę internetową (projekt graficzny, programowanie, wdrożenie) oraz SEO. Projekt graficzny, który był dla mnie istotny przekroczył moje oczekiwania. Cała strona techniczna została bardzo profesjonalnie wykonana bez żadnych problemów. Firma z dużym doświadczeniem, solidna i ekspresowa pomoc, szybka realizacja, świetny kontakt.

Łukasz Szykuć

Łukasz Szykuć

Architekt / Właściciel, TLS Developer

Z G2 TEAM współpracujemy już od ponad 3 lat. W tym czasie z powodzeniem zrealizowaliśmy wdrożenia dwóch stron internetowych oraz liczne akcje promocyjne w kanałach on-line i off-line. G2 TEAM stale wspiera nas w zakresie pozycjonowania stron oraz e-marketingu. Zdecydowanie polecamy.

Dominik Matyka

Dominik Matyka

Investor, IT Company

Agencja G2 TEAM spisała się bardzo dobrze. Bezproblemowa, szybka komunikacja i skupienie na oczekiwaniu klienta. Przy tym zespół był zawsze otwarty na nasze uwagi i na bieżąco informował o postępach prac. Firma godna polecenia.

Ariane Hengst

Ariane Hengst

Managing Director, Video Tutor GmbH

Współpracowaliśmy z agencją G2 TEAM przy wielu projektach. Za każdym razem zespół wykazał się niezawodnością, elastycznym podejściem i entuzjazmem do pracy. Doskonałe połączenie kreatywności i umiejętności technicznych.

Nicolas Kröger

Nicolas Kröger

Director E-Commerce, modotex GmbH

Agencja G2 TEAM dokonała implementacji technicznej naszej strony internetowej. Współpraca była bardzo przyjemna i efektywna pod każdym względem. Szczególnie doceniliśmy wysoką elastyczność, dokładność i komunikację z firmą.

ZAUFANIE

Nasi Klienci

Przez ostatnie 7 lat pracowaliśmy dla wielu Klientów, działających w różnych sektorach gospodarki. Staramy się utrzymywać elastyczne podejście i otwartą głowę, tak aby zachować gotowość na wyzwania i potrzeby różnorodnych modeli biznesowych. Rozwijamy się w kierunku zintegrowanych działań marketingowych oraz nowoczesnych technologii wdrażania stron i aplikacji internetowych, nastawionych na użyteczność i szybkość działania.

Skontaktuj
się z nami
👋
Krzysztof Gawryś
Co-Founder

tel. +48 503 545 368
[email protected]
Zapraszamy do kontaktu