Zobacz Wszystko

O firmie

12 lat doświadczenia. Ponad 450 wdrożonych projektów. Tworzymy w Internecie. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, sklepów, portali oraz aplikacji. Programujemy front-end oraz back-end. Wdrażamy aplikacje internetowe, start-upy oraz sklepy internetowe. Zajmujemy się e-marketingiem, SEM oraz SEO. Elastyczność, zdolność adaptacji oraz słuchanie klientów, to nasze największe zalety.

Kooperationen

Design.
Development.
Acceleration.
Certified Google Partner.

Kooperationen

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem zmotywowanych i otwartych na świat ludzi. Pracujemy od ponad 10 lat, będąc w tym czasie uczestnikami kolejnych cyfrowych przemian, ery social media, big data oraz rewolucji mobilnej. Zebraliśmy doświadczenie i zespół zdolny realizować zaawansowane projekty, przy zachowaniu konkurencyjnych terminów oraz budżetów.

Kooperationen

Doświadczenie

Wyróżnia nas doświadczenie w pracy z podmiotami działającymi na każdym poziomie gospodarki. Pracowaliśmy dla mikro przedsiębiorstw, korporacji oraz start-upów z wielomilionowymi rundami finansowania. Z powodzeniem pracujemy dla klientów z całej Europy. Szczególną uwagę przywiązujemy do rynku niemieckiego, gdzie działa nasza marka Alphta.

Kooperationen

G2 TEAM & ALPHTA

Od początku działalności, chcieliśmy się rozwijać, zmieniać na lepsze i mierzyć z trudniejszymi zadaniami. Pozostawanie w strefie komfortu nigdy nie było naszym celem. Agencja interaktywna G2 TEAM powstała w Szczecinie, skąd wyruszyliśmy na rynek niemiecki, zdobywając doświadczenie w przedsiębiorstwach e-commerce oraz start-upach z Berlina. Od 2015 roku, właśnie w Berlinie funkcjonuje nasza firma – Alphta Digital Lab. Dzięki wysokiej jakości, nasza oferta szybko została zauważona na tamtejszym rynku. Stale pracujemy jako zaplecze programistyczne oraz designerskie dla wielu firm e-commerce, start-upów oraz agencji kreatywnych z terenu całych Niemiec.

Dzięki pracy na tak ciekawym rynku, uczymy się, rozwijamy i możemy oferować jeszcze wyższą jakość dla klientów z Polski. Uważamy, że efekt synergii działania na dwóch rynkach, przynosi wartość dodaną w myśl zasady 2+2=5. Chętnie pomożemy polskim klientom, zaistnieć na rynkach zagranicznych. Nasz zespół płynnie posługuje się językami niemieckim oraz angielskim.

Obecnie pracujemy w 3 biurach, zlokalizowanych w Poznaniu, Szczecinie oraz Berlinie.

Kooperationen Kooperationen Kooperationen

Liderzy

Siłą każdego przedsięwzięcia są ludzie. Ich umiejętności, doświadczenie, motywacja oraz pasja. Dobry zespół jest w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem, rozwiązać najbardziej skomplikowany problem. Za fasadą pięknych logotypów i nowoczesnych biur, musi stać dobry zespół. Przedstawiamy sylwetki naszych liderów, osób które współtworzą firmę od początku, zajmując kluczowe stanowiska.

Krzysztof Gawryś

Co-Founder / Creative Director

12 lat doświadczenia w projektowaniu UX & UI Design. Autor kilkuset projektów stron, portali oraz sklepów internetowych. Specjalista w zakresie brandingu, seo, sem, tworzeniu treści oraz analityki działań reklamowych w Internecie. Z wykształcenia ekonomista, pasjonat rozwoju przedsiębiorstw. Certyfikowany specjalista Google.

Łukasz Gawryś

Co-Founder / Alphta Owner / CTO

Programista oraz konsultant z zakresu Angular, Node, Javascript. Doświadczenie w pracy  dla międzynarodowych koncernów min. dla: 1&1 Versatel, Cornelsen, Erento, Hubble, Douglas, Mercedes AG, Mister Spex, eWings. Założyciel i lider Alphta Digital Lab Berlin, tworzącej          start-upy i produkty dla e-biznesu w krajach niemieckojęzycznych.

Kacper Dłużyk

Head of Programming

Inżynier oprogramowania, doświadczony programista back-end oraz front-end. Autor wdrożeń kilkuset stron oraz sklepów internetowych. Specjalista w zakresie html5/css3, php, js, node, angular oraz wielu innych topowych technologii webowych. Posiadacz dwóch wyróżnień w serwisie Awwwards.com. Pasjonat współpracujący z Klientami z całego świata. Certyfikowany specjalista Google.

Innowacyjne technologie

Opinie naszych klientów

Alicja Koss

Alicja Koss

KOWO Udvikling & GS Seacon ApS / CEO

Współpracujemy z G2 TEAM już od ponad 6 lat. Firma wykonała dla nas kilka stron internetowych: dla branży rozwoju infrastruktury oraz deweloperskiej. G2 TEAM prowadziło również kampanie Google ADS dla inwestycji deweloperskich, które pozytywnie wpłynęły na sprzedaż, będąc jednocześnie zgodne z zakładanym budżetem i planem sprzedaży. Polecamy.

Dawid Mrozowski

Dawid Mrozowski

Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji / Mota-Engil Real Estate Management

G2 TEAM zrealizowało dla nas strony dwóch warszawskich inwestycji mieszkaniowych. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, a finalny produkt wygląda nowocześnie i działa beż żadnych problemów. Polecam tę firmę do stworzenia strony internetowej, która będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Julia Klein

Julia Klein

Architekt, Klein Interiors

Firma wykonała dla mnie stronę internetową (projekt graficzny, programowanie, wdrożenie) oraz SEO. Projekt graficzny, który był dla mnie istotny przekroczył moje oczekiwania. Cała strona techniczna została bardzo profesjonalnie wykonana bez żadnych problemów. Firma z dużym doświadczeniem, solidna i ekspresowa pomoc, szybka realizacja, świetny kontakt.

Łukasz Szykuć

Łukasz Szykuć

Architekt / Właściciel, TLS Developer

Z G2 TEAM współpracujemy już od ponad 3 lat. W tym czasie z powodzeniem zrealizowaliśmy wdrożenia dwóch stron internetowych oraz liczne akcje promocyjne w kanałach on-line i off-line. G2 TEAM stale wspiera nas w zakresie pozycjonowania stron oraz e-marketingu. Zdecydowanie polecamy.

Dominik Matyka

Dominik Matyka

Investor, IT Company

Agencja G2 TEAM spisała się bardzo dobrze. Bezproblemowa, szybka komunikacja i skupienie na oczekiwaniu klienta. Przy tym zespół był zawsze otwarty na nasze uwagi i na bieżąco informował o postępach prac. Firma godna polecenia.

Ariane Hengst

Ariane Hengst

Managing Director, Video Tutor GmbH

Współpracowaliśmy z agencją G2 TEAM przy wielu projektach. Za każdym razem zespół wykazał się niezawodnością, elastycznym podejściem i entuzjazmem do pracy. Doskonałe połączenie kreatywności i umiejętności technicznych.

Nicolas Kröger

Nicolas Kröger

Director E-Commerce, modotex GmbH

Agencja G2 TEAM dokonała implementacji technicznej naszej strony internetowej. Współpraca była bardzo przyjemna i efektywna pod każdym względem. Szczególnie doceniliśmy wysoką elastyczność, dokładność i komunikację z firmą.