Zobacz Wszystko

Oferta

G2 TEAM to multidyscyplinarny zespół składający się z projektantów, programistów, copywriterów oraz analityków. Sprawnie łączymy kompetencje, tak aby dostarczać produkty dopasowane do potrzeb i wymagań Klientów. Potrafimy zachować złotą proporcję pomiędzy designem, technologią, marketingiem oraz wskaźnikami ekonomicznymi. W zmiennym świecie, wdrażamy cyfrowe strategie, które wpływają realnie na biznes naszych Klientów.

Kooperationen

Headless CMS

Szukasz recepty na najszybszą stronę internetową, która działa niczym aplikacja mobilna? Masz duży ruch i chcesz mieć pewność, że każdy użytkownik błyskawicznie otrzyma Twoje treści? Zainwestuj w rozwiązanie Headless CMS. Strapi, Umbraco, Kontent.Ai, WordPress.

Zobacz więcej

Kooperationen

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy wysokiej jakości strony internetowe z wykorzystaniem popularnych systemów zarządzania treścią. Od projektu, przez rozwój front-end i back-end, kompleksowa usługa na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej

Kooperationen

Branding

Projektujemy logotypy, reklamy outdoor, elementy identyfikacji wizualnej firmy, strategię marki oraz wiele innych innowacyjnych produktów.

Zobacz więcej

Kooperationen

Wizualizacje 3D

Wizualizacje 3D są najważniejszym materiałem marketingowym na początkowym etapie realizacji inwestycji deweloperskiej. Są podstawą każdej reklamy i komunikatu.

Zobacz więcej

Kooperationen

E-marketing
Google Ads

Promowanie firmy odbywa się obecnie przede wszystkim w Internecie. Planujemy i wdrażamy w życie skuteczne, kompleksowe strategie e-marketingu, które pomagają klientom rozwijać swoją działalność.

Zobacz więcej

Kooperationen

Marketing dla deweloperów

Wsparliśmy naszych Klientów w sprzedaży nieruchomości, przekraczających ponad 200 mln złotych. Oferujemy kompleksowe usługi marketingowe dla inwestycji deweloperskich.

Zobacz więcej

Kooperationen

Social media
marketing

Z portali i aplikacji typu social media korzysta obecnie ponad 19 mln Polaków, spraw aby zostali Twoimi Klientami. Prowadzimy profile w portalach społecznościowych, tworząc strategię komunikacji oraz promocji.

Zobacz więcej

Kooperationen

Portale
internetowe

Na potrzeby biznesu tworzymy kompleksowe platformy online. Wykorzystujemy w tym celu aplikacje PHP, MySQL, MVC Framework Yii2 oraz sprawdzone rozwiązania serwerowe.

Zobacz więcej

Kooperationen

UX & UI
Design

Tworzymy piękne i funkcjonalne interfejsy na potrzeby stron, portali oraz aplikacji internetowych. Nasze projekty cechuje nowoczesność, dbałość o szczegóły oraz styl.

Zobacz więcej

Kooperationen

Pozycjonowanie
stron internetowych

Oferujemy profesjonalne usługi związane z pozycjonowaniem stron internetowych. Wyższa pozycja witryny to większy ruch, rozpoznawalność marki w sieci i realny wzrost zysków firmy.

Zobacz więcej

Kooperationen

Usługi
hostingowe

Aby witryna www była dostępna dla użytkowników sieci, działała bezawaryjnie i szybko niezbędny jest wybór odpowiedniej oferty hostingu, dostosowanego do wymagań strony internetowej.

Zobacz więcej

Kooperationen

Copywriting
& Naming

Atrakcyjna i unikalna treść to jedyny sposób, żeby zyskać odbiorców, poprawić pozycję strony internetowej w wyszukiwarkach i kształtować wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.

Zobacz więcej

Kooperationen

Sklepy
internetowe

Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o aktualne trendy i badania, pozwalające wdrażać strukturę, która konwertuje. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania, umożliwiające sprzedaż w Internecie.

Zobacz więcej

Kooperationen

Usługi
tłumaczeniowe

Internet pozwala na dotarcie do odbiorców, niemal bez żadnych ograniczeń – rozwój firmy na rynku międzynarodowym warto zacząć od strony internetowej w kilku wersjach językowych.

Zobacz więcej

Kooperationen

Tworzenie stron w WordPress

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, sklepów i portali wdrożonych na platformie WordPress. Ponad 400 projektów o różnym stopniu skomplikowania.

Zobacz więcej

Innowacyjne technologie