Nasze usługi

Skupiamy się na tworzeniu indywidualnych platform i aplikacji internetowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, możemy przyczynić się w istotny sposób do cyfrowego rozwoju każdej firmy.

Projektujemy wysokiej jakości strony internetowe z wykorzystaniem popularnych systemów zarządzania treścią, takich jak Wordpress i Drupal. Od projektu, poprzez rozwój front-end i back-end, co przekłada się na kompleksową usługę na najwyższym poziomie.

Tworzymy nowoczesne, a zarazem funkcjonalne projekty stron internetowych oraz czytelne interfejsy dla aplikacji internetowych.

Zobacz więcej

Proces pracy nad projektem

 • Analiza projektu i wymagań technicznych

  Analizujemy potrzeby oraz cele istotne dla klienta. Na tej podstawie opracowujemy wspólnie zadania i wymagania dla oprogramowania danego projektu. Następnie przedstawiamy przewidywany czas i kosztorys.

  Projektablauf
 • Wybór technologii

  Spośród wielu stosowanych przez nas technologii wybieramy najlepsze dla konkretnego projektu. Pracujemy głównie z PHP, MySQL, Yii2 Framework, Zend Framework, Angular.js, Backbone.js, Node.js, HTML5, CSS3, Ionic, AWS, Rackspace.

  Projektablauf
 • Design

  Zajmujemy się projektowaniem interfejsu aplikacji przy użyciu programu Adobe Photoshop. Na tym etapie wygląd strony internetowej jest już dopracowany.

  Projektablauf
 • Wdrożenie

  Kiedy projekt wizualny jest już ukończony przychodzi czas na implementację. Pierwszym krokiem jest wdrożenie na poziomie front-endu ( HTML, CSS, JavaScript), a następnie back-endu (PHP, MySql ) i konfiguracja serwera.

  Projektablauf
 • Feedback i optymalizacja

  Kiedy przygotowany przez nas projekt jest ukończony czekamy na wszelkie uwagi klienta, wprowadzamy niezbędne poprawki i pracujemy nad optymalizacją.

  Projektablauf
 • Uruchomienie strony i wsparcie

  Gotowa strona jest już dostępna online, a nasz zespół na bieżąco czuwa nad jej prawidłowym działaniem i utrzymaniem.

  Projektablauf

Czym się zajmujemy?

Strony internetowe

Projektujemy wysokiej jakości strony internetowe z wykorzystaniem popularnych systemów zarządzania treścią. Od projektu, przez rozwój front-end i back-end - kompleksowa usługa na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej

Portale internetowe

Na potrzeby biznesu tworzymy kompleksowe platformy online. Wykorzystujemy w tym celu aplikacje PHP, MySQL, MVC Framework Yii2 oraz sprawdzone rozwiązania serwerowe.

Czytaj więcej

UI/ UX Design

Tworzymy piękne i funkcjonalne interfejsy na potrzeby stron, portali oraz aplikacji internetowych. Nasze projekty cechuje nowoczesność, dbałość o szczegóły oraz styl.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie

Oferujemy profesjonalne usługi związane z pozycjonowaniem stron internetowych. Wyższa pozycja witryny to większy ruch, rozpoznawalność marki w sieci i realny wzrost zysków firmy.

Czytaj więcej

E-marketing

Promowanie firmy odbywa się obecnie przede wszystkim w Internecie. Planujemy i wdrażamy w życie skuteczne, kompleksowe strategie e-marketingu, które pomagają klientom rozwijać swoją działalność.

Czytaj więcej

Branding

Budowanie świadomości marki wpływa na rozpoznawalność i renomę firmy na rynku. Działania z zakresu brandingu pozwalają budować silną markę i zdobywać zaufanie klientów.

Czytaj więcej

Hosting

Żeby witryna www była dostępna dla użytkowników sieci, działała bezawaryjnie i szybko niezbędny jest wybór odpowiedniej oferty hostingu, dostosowanego do wymagań strony internetowej.

Czytaj więcej

Copywriting

Atrakcyjna i unikalna treść to jedyny sposób, żeby zyskać odbiorców, poprawić pozycję strony internetowej w wyszukiwarkach i kształtować wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.

Czytaj więcej

Tłumaczenie

Internet pozwala na dotarcie do odbiorców, niemal bez żadnych ograniczeń - rozwój firmy na rynku międzynarodowym warto zacząć od strony internetowej w kilku wersjach językowych.

Czytaj więcej

Innowacyjne technologie