Zobacz Wszystko

Oferta

G2 TEAM to multidyscyplinarny zespół składający się z projektantów, programistów, copywriterów oraz analityków. Sprawnie łączymy kompetencje, tak aby dostarczać produkty dopasowane do potrzeb i wymagań Klientów. Potrafimy zachować złotą proporcję pomiędzy designem, technologią, marketingiem oraz wskaźnikami ekonomicznymi. W zmiennym świecie, wdrażamy cyfrowe strategie, które wpływają realnie na biznes naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kooperationen

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy wysokiej jakości strony internetowe z wykorzystaniem popularnych systemów zarządzania treścią. Od projektu, przez rozwój front-end i back-end, kompleksowa usługa na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej

Kooperationen

Branding

Projektujemy logotypy, reklamy outdoor, elementy identyfikacji wizualnej firmy, strategię marki oraz wiele innych innowacyjnych produktów.

Zobacz więcej

Kooperationen

E-marketing
Google Ads

Promowanie firmy odbywa się obecnie przede wszystkim w Internecie. Planujemy i wdrażamy w życie skuteczne, kompleksowe strategie e-marketingu, które pomagają klientom rozwijać swoją działalność.

Zobacz więcej

Kooperationen

Marketing dla deweloperów

Wsparliśmy naszych Klientów w sprzedaży nieruchomości, przekraczających ponad 200 mln złotych. Oferujemy kompleksowe usługi marketingowe dla inwestycji deweloperskich.

Zobacz więcej

Kooperationen

Social media
marketing

Z portali i aplikacji typu social media korzysta obecnie ponad 19 mln Polaków, spraw aby zostali Twoimi Klientami. Prowadzimy profile w portalach społecznościowych, tworząc strategię komunikacji oraz promocji.

Zobacz więcej

Kooperationen

Portale
internetowe

Na potrzeby biznesu tworzymy kompleksowe platformy online. Wykorzystujemy w tym celu aplikacje PHP, MySQL, MVC Framework Yii2 oraz sprawdzone rozwiązania serwerowe.

Zobacz więcej

Kooperationen

UX & UI
Design

Tworzymy piękne i funkcjonalne interfejsy na potrzeby stron, portali oraz aplikacji internetowych. Nasze projekty cechuje nowoczesność, dbałość o szczegóły oraz styl.

Zobacz więcej

Kooperationen

Pozycjonowanie
stron internetowych

Oferujemy profesjonalne usługi związane z pozycjonowaniem stron internetowych. Wyższa pozycja witryny to większy ruch, rozpoznawalność marki w sieci i realny wzrost zysków firmy.

Zobacz więcej

Kooperationen

Branding & Logo Design

Budowanie świadomości marki wpływa na rozpoznawalność i renomę firmy na rynku. Działania z zakresu brandingu pozwalają budować silną markę i zdobywać zaufanie klientów.

Zobacz więcej

Kooperationen

Usługi
hostingowe

Aby witryna www była dostępna dla użytkowników sieci, działała bezawaryjnie i szybko niezbędny jest wybór odpowiedniej oferty hostingu, dostosowanego do wymagań strony internetowej.

Zobacz więcej

Kooperationen

Sklepy
internetowe

Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o aktualne trendy i badania, pozwalające wdrażać strukturę, która konwertuje. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania, umożliwiające sprzedaż w Internecie.

Zobacz więcej

Kooperationen

Copywriting
& Naming

Atrakcyjna i unikalna treść to jedyny sposób, żeby zyskać odbiorców, poprawić pozycję strony internetowej w wyszukiwarkach i kształtować wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.

Zobacz więcej

Kooperationen

Usługi
tłumaczeniowe

Internet pozwala na dotarcie do odbiorców, niemal bez żadnych ograniczeń – rozwój firmy na rynku międzynarodowym warto zacząć od strony internetowej w kilku wersjach językowych.

Zobacz więcej

Kooperationen

Tworzenie stron w WordPress

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, sklepów i portali wdrożonych na platformie WordPress. Ponad 400 projektów o różnym stopniu skomplikowania.

Zobacz więcej

Innowacyjne technologie