Zobacz Wszystko

400 mln zł

Wyniosła w 2020 roku wartość inwestycji deweloperskich, które wspieramy efektywnym marketingiem w Internecie

  • #strony internetowe dla deweloperów
  • #crm
  • #social media
  • #seo
VILLA 44
Filozofia pracy

Nieruchomość jest symbolem bezpieczeństwa. Może to być dom do którego się wraca lub inwestycja, która powinna zabezpieczać kapitał.

BEZPIECZEŃSTWO

Branża deweloperska jest jedną z najbardziej rozwijających się części gospodarki. Inwestycje mają wiele ważnych społecznie ról. Od tworzenia miejsc zamieszkania przez miejsca wypoczynkowe po popularny i uważany za bezpieczny środek tezauryzacji majątku. Uważamy, że każda inwestycja powinna mieć schludny i godny wizerunek. Pracujemy nad stronami internetowymi, brandingiem, wizualizacjami deweloperskimi oraz komunikacją z Klientami. Budując pozytywny przekaz, świetne relacje oraz wysoką sprzedaż. Naszym celem jest współtworzenie projektów deweloperskich mających szeroki impakt w swoim otoczeniu.

Efektywne rozwiązania dla dewelopera
01
02 03 04 05 06

01 Strony internetowe

Projektujemy kompleksowe strony internetowe dla deweloperów. Proces projektowania rozpoczynamy od gruntownej analizy inwestycji, otoczenia, konkurencji oraz rynkowych trendów.

Przygotowujemy projekt funkcjonalny (UX Design), który zawiera wszelkie konieczne informacje na temat inwestycji: prezentację, ofertę, wyszukiwarkę oraz interaktywne elementy. Opracowujemy również treści na strony internetowe, wizualizacje, zdjęcia z drona.

Odpowiednio przygotowana strona internetowa, posiada nie tylko atrakcyjną warstwę wizualną oraz merytoryczną, jest także wsparciem dla biura sprzedaży. Intuicyjne formularze kontaktowe pozwalają Klientom wysyłać zapytania o wycenę oraz dodatkowe informacje a połączenie ich z systemem CRM pozwala stworzyć przejrzysty lejek sprzedaży.

Wdrażamy również automatyczne generatory ofert oraz wszelkie udogodnienia dla biura sprzedaży, tak aby mogło obsłużyć dużą ilość zapytań. Wszystkie strony internetowe posiadają wersję responsywną (RWD).

Wyślij Brief
02

02 Wizualizacje 3D

Wizualizacje obiektu, to kluczowe materiały na początkowym etapie realizacji inwestycji deweloperskich.

Nasze doświadczenie wskazuje na to, iż oprócz lokalizacji, ceny oraz wartości dodanej, to jeden z głównych czynników powodujących kontakt Klientów z biurem sprzedaży. Wizualizacje powinny być przygotowane w sposób profesjonalny i szczegółowy. Możemy Państwu zaproponować najwyższej klasy wizualizacje zewnętrzne, wnętrza oraz spacery 3D.

Oprócz odpowiedniej kolorystyki, jakości tekstur oraz przyrody, warto ukazać inwestycję z każdej strony oraz jeśli znajduje się w ciekawej lokalizacji, wykonać również wizualizację wraz z rzeczywistą okolicą uchwyconą za pomocą kamery drona.

Wyślij Brief
03

03 Social Media

Kanały Social Media jak Facebook oraz Instagram to jedne z głównych źródeł ruchu prowadzącego na strony internetowe inwestycji deweloperskich.

Dzięki odpowiedniemu dobraniu grupy docelowej, reklamy trafiają do dziesiątek lub setek tysięcy użytkowników, generując wiele zapytań.
Social Media, pozwalają szybko wypromować inwestycję deweloperską, jest to również wciąż bardzo atrakcyjne cenowo. Często pojedyncze interakcje użytkowników z reklamami kosztuje jedynie kilka groszy.

Zastosowanie remarketingu na portalach facebook oraz instagram, powoduje, iż ekspozycja reklamowa inwestycji jest ciągła a jej połączenie z reklamami w wyszukiwarce, sieci reklamowej Adsense oraz na portalu YouTube zapewnia nieprzerwaną promocję. Marketing dla inwestycji deweloperskich.

Wyślij Brief
04

04 SEO i Google Ads

Przy realizacji projektów o dłuższym horyzoncie czasowym, zalecane jest również zadbania o to, aby pozyskiwać ruch z wyników organicznych, czyli wyszukiwarki Google.

Rozbudowa witryny internetowej o ciekawe treści, dokładne opisanie inwestycji, zalet, lokalizacji wraz z wdrożeniem strategii linkowania, umożliwi pozyskiwanie stałego, relatywnie taniego ruchu. Przykładowe frazy to np. “apartamenty na sprzedaż nad morzem” czy “mieszkania na sprzedaż Poznań”. Ponad 90 % internautów przegląda jedynie pierwszą stronę wyników wyszukiwania.

Wysokiej jakości treści w połączeniu z wysokim autorytetem strony, zapewnią wysokie pozycje, które przełożą się na wzrost ilości zapytań. Posiadamy status Certyfikowany Partner Google.

Wyślij Brief
seoisem dla deweloperow
05

05 CRM

Proste i funkcjonalne oprogramowanie CRM dla biura sprzedaży to kluczowe narzędzie do optymalizacji oraz analizy sprzedaży.

Inwestycje deweloperskie pozyskują leady (zapytania o ofertę) z wielu różnych źródeł. Są to zapytania przesyłane poprzez pocztę e-mail, z formularzy kontaktowych na stronach, landing page oraz kampanii reklamowych.

Aby odpowiednio zarządzać przepływem zapytań oraz ich statusem w lejku sprzedaży, konieczne jest wdrożenie CRM, który umożliwi pracę większej ilość osób oraz wygeneruje przerzystą ścieżkę Klienta od złożenia zapytania ofertowego po zakup.

Wyślij Brief
06

06 Konsulting

W każdej branży liczy się doświadczenie. Książkowa wiedza oraz teoria, często rozmija się z realnym rynkiem a znajomość jego cech stanowi kluczową przewagę konkurencyjną.

Do tej pory, udało nam się zrealizować kilkanaście inwestycji deweloperskich, których łączna sprzedaż przekroczyła ponad 200 milionów złotych. Na bazie realnych projektów, komunikacji z Klientami, analizy wydatkowania budżetów reklamowych, potrafimy ocenić projekty deweloperskie, ich potencjał oraz preferowane kanały komunikacji.

Inwestując dziesiątki milionów złotych, nie warto polegać na przeczuciu oraz utartych schematach, zaufaj naszej wiedzy i rozwijaj swój biznes szybciej niż rynkowy peleton.

Wyślij Brief
konsulting dla deweloperow
E-MARKETING

We are Your Team

Jesteśmy zespołem posiadającym umiejętności w zakresie technologi IT, ekonomii, grafiki, reklamy oraz sprzedaży. Analizujemy, projektujemy oraz wdrażamy dla naszych Klientów efektywne rozwiązania, wspierające sprzedaż inwestycji. Sprawdź nasze portfolio projektów deweloperskich, już blisko 30 realizacji.

Inwestycje

Wyślij Brief
ZAUFANIE

Współpracujemy

Nasi Klienci dają nam pasję potrzebną do działana. Realizują rozmaite projekty deweloperskie dla Klientów z całej Polski, podejmują trud tworzenia miejsc w których Klienci mieszkają przez dekady. Rozwój rynku nieruchomości oraz coraz bardziej zaawansowane projekty, napędzają nas do pracy. Pracujemy na codzień w następujących miastach: Kołobrzeg, Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Szczecin, Katowice.

Opinie naszych klientów

Łukasz Szykuć

Łukasz Szykuć

Architekt / Właściciel, TLS Developer

Z G2 TEAM współpracujemy już od ponad 3 lat. W tym czasie z powodzeniem zrealizowaliśmy wdrożenia dwóch stron internetowych oraz liczne akcje promocyjne w kanałach on-line i off-line. G2 TEAM stale wspiera nas w zakresie pozycjonowania stron oraz e-marketingu. Zdecydowanie polecamy.

Dominik Matyka

Dominik Matyka

Investor, IT Company

Agencja G2 TEAM spisała się bardzo dobrze. Bezproblemowa, szybka komunikacja i skupienie na oczekiwaniu klienta. Przy tym zespół był zawsze otwarty na nasze uwagi i na bieżąco informował o postępach prac. Firma godna polecenia.

Ariane Hengst

Ariane Hengst

Managing Director, Video Tutor GmbH

Współpracowaliśmy z agencją G2 TEAM przy wielu projektach. Za każdym razem zespół wykazał się niezawodnością, elastycznym podejściem i entuzjazmem do pracy. Doskonałe połączenie kreatywności i umiejętności technicznych.

Nicolas Kröger

Nicolas Kröger

Director E-Commerce, modotex GmbH

Agencja G2 TEAM dokonała implementacji technicznej naszej strony internetowej. Współpraca była bardzo przyjemna i efektywna pod każdym względem. Szczególnie doceniliśmy wysoką elastyczność, dokładność i komunikację z firmą.

Zapytaj o ofertę