Jesteś tutaj: Blog / Alder Park Kierszek – Domy na sprzedaż pod Warszawą
Krzysztof Gawryś

Alder Park Kierszek – Domy na sprzedaż pod Warszawą

13 września, 2023

Nasz zespół wspiera kolejną inwestycję deweloperską na warszawskim rynku domów w zabudowie bliźniaczej. Zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę internetową oraz braliśmy udział w konsultacjach dotyczących zmian w projekcie architektonicznym i jego lepszego dopasowania do potrzeb lokalnego rynku.

Inwestycja składa się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej, każdy o pow. 249 m2 wraz z działkami o pow. 1150 m2. Ta luksusowa inwestycja to więcej niż nowoczesne domy – to miejsce, które oferuje przestronne i funkcjonalne wnętrza oraz malowniczą lokalizację w Kierszku. Wszystko to w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak rekuperacja i pompa ciepła, oraz bezpiecznymi systemami monitoringu.

Kierszek to gwarancja spokojnej atmosfery, z dala od miejskiego zgiełku. Tuż obok znajduje się Las Kabacki, który gwarantuje mieszkańcom codzienną dawkę świeżego powietrza. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną bliskości natury, ale jednocześnie chcą korzystać z udogodnień miejskiej infrastruktury.

Dla tych, którzy uwielbiają przyrodnicze spacery, w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się Ogród Botaniczny w Powsinie. Natomiast dzięki bliskości Warszawy, mieszkańcy mogą korzystać z licznych atrakcji stolicy – od restauracji, przez sklepy, po galerie sztuki.

Link do strony: alderpark.pl