Zobacz Wszystko
Apartamenty na sprzedaż nad morzem
Marketing, Strony WWW, Facebook, AdWords
Inwestycje deweloperskie - Reklama i Marketing
Współpracujemy z deweloperami, którzy inwestują nad polskim morzem, tworząc nowoczesne projekty. W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji dla obiektów o różnej skali. Każda inwestycja wyróżnia się świetnym położeniem, wysokimi walorami estetycznymi oraz dbałością o detale. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami naszych partnerów. Zajmujemy się profesjonalnym marketingiem inwestycji deweloperskich w Internecie. Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla deweloperów, tworzymy kampanie w social media, organizujemy przepływ leadów, konfigurację systemu CRM oraz konsulting dla biur sprzedaży w branży nieruchomości. Zapraszamy do rozmowy na temat Państwa nowego projektu.

Młyńska 10

Kołobrzeg, 140 apartamentów

Apartamenty Młyńska 10, położone są w centralnej części Kołobrzegu, na Wyspie Solnej. Nowoczesny budynek, składa się z 6 kondygnacji oraz parkingu podziemnego. Obiekt został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Składa się ze 140 apartamentów, które mogą być również wykończone pod klucz. Na parterze, przewidziane jest miejsce na bank, kawiarnię oraz ekskluzywne salony urody.

Zobacz więcej
Młyńska 10

IND.U

IND.U Kołobrzeg, 66 apartamentów

IND.U to jedna z pierwszych inwestycji mikropapartamentów nad morzem. Inwestycja zarządzana jako condo hotel, to ciekawa forma inwestowania w nieruchomości. Małe metraże umożliwiają zakup apartamentu nawet przez początkujących inwestorów. Doświadczony operator, zapewnia zarządzanie obiektem, jego promocję oraz rozwój i dbanie o interes inwestorów.

Zobacz więcej
IND.U

Katamarany Zatoka

Puck, 56 apartamentów

Katamarany Zatoka to dwa, przepięknie położone budynki składające się łącznie z 56 apartamentów. Inwestycja położona jest przy Zatoce Puckiej, posiada dostęp do linii brzegowej. Katamarany Zatoka to inwestycja stawiająca na wysoką jakość designu, wykończenia oraz spokój. Jest to drugi dom dla osób zainspirowane życiem nad morzem, sportami wodnymi oraz aktywnością fizyczną.

Zobacz więcej
Katamarany Zatoka

Villa 44

Świnoujście, 24 apartamenty

Villa 44 to budynek, który idealnie wpisuje się w stylistykę przedwojennej zabudowy, tej nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia. Składa się z 24 apartamentów, sprzedawanych w 3 standardach wykończenia. Obiekt znajduje się 200 metrów od morza, w zielonym i cichym miejscu. Do użytku gości oddany zostanie parking podziemny, ogródki oraz nowoczesne windy. Świnoujście to szerokie i czyste plaże oraz piękna przyroda.

Zobacz więcej
Villa 44

Nowoczesne apartamenty na sprzedaż nad morzem.
Inwestycje na rynku pierwotnym. Marketing i wsparcie sprzedaży.

Polskie wybrzeże to jeden z najczęściej wybieranych regionów turystycznych w Polsce. Dzięki dynamicznie rozwijającej się branży hotelarskiej, sezon nad polskim morzem trwa dziś praktycznie cały rok. Jest to świetne miejsce dla wypoczynku oraz odnowy biologicznej ale również dla inwestorów. W miejscowościach takich jak: Kołobrzeg, Świnoujście, Niechorze, Puck, Grzybowo, Mielno, Sopot czy Gdynia, na rynku znajduje się wiele nowych inwestycji deweloperskich.

Wysoka konkurencja, rosnące koszty działek oraz budowy obiektów, powodują, że bardzo ważna jest odpowiednia strategia sprzedaży, pozwalającą na utrzymanie płynności inwestycji oraz szybki zwrot zainwestowanego kapitału. Konieczna jest synergia w kampanii reklamowej, składającej się z Internetu, reklamy outdoorowej, marketingu szeptanego oraz druku. Reklama i marketing dla deweloperów – G2 TEAM Real Estate Marketing Solutions.

Zapytaj o ofertę