Zobacz Wszystko

G2 TEAM Wordpress Lab

Agencja Rozwoju WordPress / +48 503 545 368

Skontaktuj się z nami!

Nasze usługi

Rozwój WordPressa

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju WordPressa. Proponujemy indywidualnie dobrane szablony strony oraz  funkcjonalne wtyczki i pluginy. WordPress znamy jak własną kieszeń i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Szablony WordPress

Od podstaw wdrażamy indywidualnie dobrane szablony WordPress, uwzględniając wytyczne zawarte w dokumentacji CMS WordPress-Codex.

Sklepy internetowe na WordPressie

Z platformą WooCommerce możemy wdrożyć idealnie funkcjonujący, nowoczesny sklep internetowy.

Pluginy WordPress

Na potrzeby projektu opracowujemy i wdrażamy niezbędne pluginy, które znacznie poprawiają funkcjonalność strony internetowej.

 

Strony internetowe na WordPressie

WordPress to idealny system dla wdrażania stron internetowych dla firm. Intuicyjny panel obsługi CMS umożliwia pełną kontrolę nad zawartością strony.

Integracja API z WordPressem

Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną integrację strony internetowej z zewnętrznymi usługami, na przykład Google Docs, Zoho, Pipedrive, Salesforce oraz wiele innych.

Indywidualna konfiguracja panelu

Różne rodzaje postów, taksonomie, ustawienia strony – to wszystko składa się na wszechstronność platformy WordPress. Przez odpowiednie dostosowanie struktury zawartości zarządzanie stroną internetową jest o wiele łatwiejsze i intuicyjne.

Aktualizacja WordPressa

Zajmujemy się utrzymaniem oraz wprowadzaniem aktualizacji na stronie. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów możemy rozwiązać je szybko i sprawnie.

Rozwój warstwy Front-end

Oferujemy także tradycyjne usługi związane z rozwojem oprogramowania Front-end. Na podstawie projektów PSD wdrażamy strony na WordPressie.

Skontaktuj się z nami!