Jesteś tutaj: Blog / Apartamenty Katamarany Zatoka Puck
Krzysztof Gawryś

Apartamenty Katamarany Zatoka Puck

4 sierpnia, 2021

Katamarany Zatoka to jedna z inwestycji deweloperskich położonych w pasie nadmorskim, którą mieliśmy przyjemność wspierać w zakresie marketingu internetowego.

Inwestycja zrealizowana została przez duńską spółkę KOWO Udvikling, stawiającą na tworzenie koncepcji deweloperskich w myśl maksymy wartości dodanej, wyłącznie w świetnych lokalizacjach i najwyższej jakości wykonania. Spółka tworzy obiekty wpisujące się harmonijnie w otoczenie, czerpiące garściami ze skandynawskiego, stonowanego designu.

Kameralna inwestycja Katamarany Zatoka to dwa budynki położone jedynie 50 metrów od wód Zatoki Puckiej, z prywatną plażą i zejściem do morza. Dwa dwupiętrowe budynki Antares i Bahia liczą łącznie 56 apartamentów. Zróżnicowane metraże o pow. od 28 m2 do ponad 100 m2 tworzą elastyczną ofertę dopasowaną do potrzeb inwestorów. Budynki posiadają podziemne parkingi, windy, nowoczesne systemy ochrony i dostępu.

DSC_1070-1024x680

Inwestycja znajduje się w urokliwym Pucku, nazywanym perłą północy. Niegdyś dawna osada rybacka, to kameralna miejscowość, stwarzająca wspaniałe warunki dla osób aktywnie spędzających czas nad wodą, uprawiających kitesurfing, żeglarstwo oraz jazdę na rowerach i bieganie. Miejsce dedykowane jest osobom, które chciałaby zakupić swoje drugie, spokojne mieszkanie nad morzem, miłą oazę i odskocznię od miejskiego zgiełku. Każde mieszkanie posiada balkon a mieszkania frontowe rozległy taras z przepięknym widokiem na horyzont Zatoki Puckiej.

Apartamenty-nad-morzem-20-1024x680

Deweloper-apartamenty-nad-morzem-13-1024x680

DSC_1124-1024x680

Deweloper wdrożył koncepcję spokojnej sprzedaży apartamentów i osobistych spotkań oraz konsultacji, tak aby nabywcy mogli tworzyć harmonijną społeczność. Inwestycja – koncepcyjnie nie była przeznaczona na apartamenty na wynajem, w których dużych ruch, mógłby zakłócać spokój stałych rezydentów. Dzięki odpowiedniemu podejściu do sprzedaży, udało pozyskać się indywidualnych inwestorów, chcących faktycznie osobiście wykorzystywać walory obiektu.

Idąc tym tokiem, powstała koncepcja aranżacji wewnętrznych części wspólnych, otwarta przestrzeń na wszystkich poziomach, pozwalająca poznać się mieszkańcom, bez tworzenia ciemnych korytarzy i zaułków. Hol robi świetne wrażenie, spełnia swoją rolę i zaskakuje wszystkie osoby pierwszy raz przekraczające próg nieruchomości.

 

„Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce dla osób ceniących różnorodność, którzy w sąsiedztwie natury otworzą się na nowy styl życia, na aktywność, pracę albo relaks” 

– mówi Alicja Koss, CEO Kowo Udvikling. Życie to sztuka wyboru. Wybierz Katamarany Zatoka, a otworzą się przed tobą nowe perspektywy.

 

G2 TEAM od samego początku, brało udział w kluczowych rozmowach i obszarach planowania marketingu inwestycji. Współpracowaliśmy z konsultantem inwestora, firmą Admar Galicja, która opracowała świetne logo i materiały ATL. Naszym zadaniem, było wdrożenie narzędzi do zbudowania sprawnego lejka sprzedażowego. Zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę internetową, a dzięki prowadzonym działaniom SEO witryna Apartamentów Katamarany Zatoka zdobyła pozycje na pierwszej stronie wyników Google (TOP 10) dla takich niezwykle konkurencyjnych, dochodowych i istotnych z handlowego punktu widzenia fraz jak: apartamenty na sprzedaż nad morzem, apartamenty na sprzedaż z widokiem na morze czy apartamenty inwestycyjne nad morzem. Uzupełnieniem działań SEO była Kampania Reklamowa Google Ads. Zespół G2 TEAM odpowiadała za dobór słów kluczowych do kampanii, budowę treści dla linków sponsorowanych, budowę struktury kampanii na koncie reklamowym Google Ads, rozliczenia oraz raportowanie.

DSC_1221-1024x680

DSC_1236-1024x680

DSC_0647-1024x680

DSC_0705-1024x680

DSC_0966-1024x680

Kampania prowadzona była z wykorzystaniem działań remarketingowych, jako skutecznych narzędzi „domykających” sprzedaż w branży deweloperskiej. Podczas codziennej pracy z zespołem sprzedaży, wdrażaliśmy konieczne optymalizacje, analizowaliśmy potencjalną konkurencję i dostarczaliśmy wartościowe leady. Nasze działania spotkały się z pozytywnym odbiorem Klientów i dodatnio wpłynęły na zrealizowanie planu sprzedażowego, co ważne w zakładanym terminie oraz marży. Inwestycja okazała się ogromnym sukcesem, ponieważ wygląd i jakość stworzonych budynków, dorównała, a nawet przebiła oczekiwania Klientów, a jest to w branży deweloperskiej olbrzymie osiągnięcie.

Wraz ze spółką KOWO Udvikling realizujemy już kolejną inwestycję nad morzem. Wzajemne zaufanie, ponadprzeciętna wiedza wynikająca z tysięcy godzin praktyki, znajomość branży deweloperskiej, na tym budujemy historie sukcesu naszych klientów i partnerów biznesowych.

 


Nowa inwestycja w Pucku: Willa Kaprów.

Sprawdź również: Oferta dla deweloperów / Portfolio projektów deweloperskich