Jesteś tutaj: Blog / SaldeoSMART – wsparcie technologiczne dla biur rachunkowych i obrotu dokumentacji w firmie
Krzysztof Gawryś

SaldeoSMART – wsparcie technologiczne dla biur rachunkowych i obrotu dokumentacji w firmie

14 stycznia, 2022

SaldeoSMART – wsparcie technologiczne dla biur rachunkowych i obrotu dokumentacji w firmie

Rynek usług księgowych online oraz narzędzia jakimi posługują się jego pracownicy wymaga najwyższego poziomu precyzji, szybkości i intuicyjności. Zwłaszcza w czasach gdy prawodawstwo w zakresie opodatkowania podlega tak znaczącym przemianom. Niezbędne jest wyposażenie firmy lub biura w innowacyjne oprogramowania, które optymalizują czas oraz podnoszą komfort i jakość pracy specjalisty.

Marka SaldeoSMART to wielofunkcyjne narzędzie dedykowane biurom rachunkowym oraz działom księgowości, które chcą przyśpieszyć i ułatwić obrót dokumentacji między pracownikami, klientami, urzędem skarbowym czy ZUSem. Te podstawowe zadania wzbogaca szereg funkcjonalności, które można śmiało nazwać księgowością 2.0.

Czym dokładnie jest SaldeoSMART?

Zacznijmy od kilku imponujących liczb. Z narzędzia SaldeoSMART korzysta już ponad 125 tysięcy podmiotów gospodarczych w Polsce, które zarządzają operacjami na niemal 3 i pół miliona dokumentów miesięcznie. Oprogramowanie jest kompatybilne z ponad czterdziestoma programami księgowymi, co plasuje go na 1 miejscu w kraju pod kątem integracji z uzupełniającym go otoczeniem.

Użytkownicy SaldeoSMART korzystają m.in. z programu OCR (automatycznego odczytywania danych z faktur), tworzenia indywidualnych obiegów dokumentów i zadań między pracownikami oraz klientami, generowania faktur i przelewów czy też rozliczeń ZUS, podatków czy zaliczek pracowniczych.

saldeo-case-g2

Zakres prac G2TEAM dla marki SaldeoSMART

Zaprogramowaliśmy obie witryny przy użyciu systemu CMS WordPress, opartego na języku PHP oraz skonfigurowaliśmy serwer nazwa.pl, CDN, Redis wraz z aplikacją WP-Rocket do optymalizacji czasu wczytywania strony. Obie witryny zostały wdrożone na bazie projektów dostarczonych w Adobe XD. Dokonaliśmy również migracji artykułów blogowych na nową platformę.

Zobacz efekty współpracy oraz poznaj bliżej oprogramowanie SaldeoSMART.