Zobacz Wszystko

Nasze usługi

Skupiamy się na tworzeniu indywidualnych platform i aplikacji internetowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, możemy przyczynić się w istotny sposób do cyfrowego rozwoju każdej firmy.

Projektujemy wysokiej jakości strony internetowe z wykorzystaniem popularnych systemów zarządzania treścią, takich jak Wordpress i Drupal. Od projektu, poprzez rozwój front-end i back-end, co przekłada się na kompleksową usługę na najwyższym poziomie.

Tworzymy nowoczesne, a zarazem funkcjonalne projekty stron internetowych oraz czytelne interfejsy dla aplikacji internetowych.

Zobacz więcej

Czym się zajmujemy?

Sklepy internetowe

Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o aktualne trendy i badania, pozwalające wdrażać strukturę, która konwertuje. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania, umożliwiające sprzedaż w Internecie.

Czytaj więcej

Strony internetowe

Projektujemy wysokiej jakości strony internetowe z wykorzystaniem popularnych systemów zarządzania treścią. Od projektu, przez rozwój front-end i back-end - kompleksowa usługa na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej

Portale internetowe

Na potrzeby biznesu tworzymy kompleksowe platformy online. Wykorzystujemy w tym celu aplikacje PHP, MySQL, MVC Framework Yii2 oraz sprawdzone rozwiązania serwerowe.

Czytaj więcej

UI/ UX Design

Tworzymy piękne i funkcjonalne interfejsy na potrzeby stron, portali oraz aplikacji internetowych. Nasze projekty cechuje nowoczesność, dbałość o szczegóły oraz styl.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie

Oferujemy profesjonalne usługi związane z pozycjonowaniem stron internetowych. Wyższa pozycja witryny to większy ruch, rozpoznawalność marki w sieci i realny wzrost zysków firmy.

Czytaj więcej

E-marketing

Promowanie firmy odbywa się obecnie przede wszystkim w Internecie. Planujemy i wdrażamy w życie skuteczne, kompleksowe strategie e-marketingu, które pomagają klientom rozwijać swoją działalność.

Czytaj więcej

Branding

Budowanie świadomości marki wpływa na rozpoznawalność i renomę firmy na rynku. Działania z zakresu brandingu pozwalają budować silną markę i zdobywać zaufanie klientów.

Czytaj więcej

Hosting

Żeby witryna www była dostępna dla użytkowników sieci, działała bezawaryjnie i szybko niezbędny jest wybór odpowiedniej oferty hostingu, dostosowanego do wymagań strony internetowej.

Czytaj więcej

Copywriting

Atrakcyjna i unikalna treść to jedyny sposób, żeby zyskać odbiorców, poprawić pozycję strony internetowej w wyszukiwarkach i kształtować wizerunek eksperta w swojej dziedzinie.

Czytaj więcej

Tłumaczenie

Internet pozwala na dotarcie do odbiorców, niemal bez żadnych ograniczeń - rozwój firmy na rynku międzynarodowym warto zacząć od strony internetowej w kilku wersjach językowych.

Czytaj więcej

Innowacyjne technologie